Transida
Transida

Karayolu Taşımacılığı

Awesome Image

Karayolu Taşımacılığı

Acarlar Lojistik Birleşik Krallık ve Avrupa Ülkelerine İthalat & İhracatta Komple ve Parsiyel Taşımacılık Hizmeti Vermektedir.
Awesome Image

Karayolu Taşımacılık Hizmeti

Başta Birleşik Krallık, Almanya, Benelux ve İskandinav ülkeleri olmak üzere 80 adet anlaşmalı kiralık araçlarımız ve güçlü tedarik altyapımız ile her hafta karşılıklı olarak İHRACAT - İTHALAT çıkışlarımız olmaktadır. Değerli talepleriniz olması durumunda uygun fiyat teklifi politikamız ile yardımcı olmak isterİz. Çatalca’da bulunan Serbest Depomuz; 3000 m² alana sahİp, müşterilerimizin yüklerinin yurtiçi ve yurtdışındaki depolarımızda İhracat öncesİ, İhracat sonrası; İthalat öncesİ ve İthalatı sonrası ellleçleme, ambalajlama, depolama ve micro dağıtım hizmetini de sunmaktayız.
Awesome Image
TAŞIDIĞIMIZ YÜK
0
Yılda Taşınılan Yük/Ton
Awesome Image
DESTİNASYONLAR
0+
Gittiğimiz Ülke Sayısı

Sağladığımız Hizmetler

Acarlar Lojistik, Komple ve Parsiyel olarak İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu, Düzenli Grupaj İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu, Minivan Express Taşımacılık, Transit Taşımalar, Askılı Tekstil Ürünleri Taşımaları, Gümrükleme ve Depolama hizmetleri vermektedir.
Awesome Image

Komple Taşımacılık

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir.
Awesome Image

Parsiyel Taşımacılık

Bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir.
Awesome Image

Transit Taşımacılık

Transit yük taşımacılığı, bir ülkeden diğer bir ülkeye nakliye yapılırken üçüncü bir ülke topraklarından gümrüğe takılmadan geçirilmesi anlamına gelir.

Lojistik Zincirinin Önemli Bir Parçasıyız.

To take a trivial example, which of us ever undertakes laborious physical exercise, except to obtain some advantage from it? But who has any right to find fault.

Maliyet Optimizasyon

Azaltılmış Taşıma Süresi

Real Time Monitoring

GPRS Takip Sistemi