Transida
Transida

Hakkımızda

Hakkımızda

İşinize değer katan lojistik çözümleri

10 + Yıllık

LOJİSTİK TECRÜBESİ İLE SİZLERLE
Awesome Image

Acarlar Lojistik, 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de faaliyet gösteriyor ve güvenilir, küresel bir entegre ağın parçası.

Başta Birleşİk Krallık, Almanya, Benelux ve İskandinav ülkeleri olmak üzere 80 adet anlaşmalı kiralık araçlarımız ve güçlü tedarİk altyapımız İle her hafta karşılıklı olarak İHRACAT - İTHALAT çıkışlarımız olmaktadır. Değerlİ talepleriniz olması durumunda uygun fİyat teklİfİ politikamız ile yardımcı olmak İsterİz. Çatalca’da bulunan Serbest Depomuz; 3000 m² alana sahİp, müşterilerimizin yüklerİnİn yurtİçİ ve yurtdışındaki depolarımızda İhracat öncesİ, İhracat sonrası; İthalat öncesİ ve İthalatı sonrası ellleçleme, ambalajlama, depolama ve mİcro dağıtım hİzmetini de sunmaktayız.
0k

Komple Parsiyel

Toplam
0k
HAVAYOLU
0K
DENİZYOLU
0k
KARAYOLU
Awesome Image
KURUMSAL DEĞERLER

Misyon

Müşteri memnuniyeti için sürekli iş süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileri ile inisiyatif kullanabilen genç, dinamik ve deneyimli uzman kadroları ile sektör de önde gelen firmalar arasında yer almak.
KURUMSAL DEĞERLER

Vizyon

Ekonomik sınırların kalktığı, rekabetin maksimum düzeye eriştiği bir ortamda nakliye ve dağıtımı sorun olmaktan çıkartacak imaj, araç ve teknolojik alt yapıya sahip, sektörüne yön veren, öncü bir marka firması olmak.
KURUMSAL DEĞERLER

Kalite Politikası

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak ve yerine getirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak. Maliyet, süre ve kalite açısından müşteriyi memnun edebilmek, operasyon bazında müşteri şikayetlerini minimum seviyeye indirebilmek.
NEDEN ACARLAR LOJİSTİK?

Lojistik Hizmetlerimizi Seçmeniz İçin 4 Neden

Şeffaf Fiyatlandırma

Müşterilerine vermiş olduğu tekliflerde şeffaf fiyat politikası sunuyoruz.
01

Zamanında Teslimat

Gönderilerinizi gideceği ülkeye zamanında teslim ediyoruz.
02

Gerçek Zamanlı İzleme

Tüm araçlarımızdaki GPRS donanımı sayesinde online takip imkanı
03

7/24 Teknik Destek

Müşterilerimize 7/24 çevrimiçi destek veriyor ve çözümler sunuyoruz.
04
BELGELERİMİZ

Yetki Belgelerimiz