Transida
Transida

Havayolu Taşımacılığı

Awesome Image

Havayolu Taşımacılığı

Acarlar Lojistik kıtalar arası gönderilerinize havayolu lojistiği ile çözümler sunar.
Awesome Image

Havayolu Lojistiği Hizmetimiz

Sistemli kargo operasyonu ve yoğun uçuş desteği ile dünyanın her yerinden, havalimanı ya da kapı teslimli havayolu taşımacılığı hizmetleri veren Acarlar Lojistik, seçkin havayolu şirketleriyle yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde taşımalarında hizmet ve fiyat avantajı sağlamaktadır.
Awesome Image
TAŞIDIĞIMIZ YÜK
0
Havayolu Yıllık Taşınan Ton
Awesome Image
HİZMET VERDİĞİMİZ ÜLKE
0+
Uluslararası Gidilen Ülke

Havayolunda Sağladığımız Hizmetler

Hızlı çözümler, ekonomik çözümler, kaliteli çözümler, pratik çözümler, avantajlar, havayolu anlayışı ile kullanıcıların, ihtiyaç sahiplerinin karşısına çıkarılmış ve kapıdan kapıya hizmet anlayışı da, Acarlar Lojistik'in havayolu taşımacılığı sistemi ile birleştirilmiştir.
Awesome Image

Amerika Ülkeleri

New York, Los Angeles, Miami, Phoenix, Houston, Dallas, Atlanta, Chicago, Toronto– İstanbul haftalık düzenli kondolide servisi 48– 72 saatte kapıdan kapıya teslimat
Awesome Image

Avrupa Ülkeleri

Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İtalya, İngiltere’den hergün konsolidasyon 24 saatte garantili kapıdan– kapıya teslimat
Awesome Image

Asya Ülkeleri

Indignation & dislike men who are so beguiled demoralized by the charms of pleasures of the moment, so blinded by desire.

Acarlar İle Zahmetsiz Havayolu Taşımacılığı

Dünyanın tüm havalimanları arasında direkt, transit ve cross taşımacılık hizmetleri veren Acarlar Lojistik ile ithalatta Uzakdoğu ve İngiltere, ihracatta Almanya ve Amerika konsolları ile uygun fiyat alternatifleri sunmaktadır.

Ekonomik Taşıma

Zamandan Tasarruf

GPRS Takip Sistemi

Operasyonel Mükemmellik